O nas

Jesteśmy częścią polskiej grupy firm działających pod wspólnym szyldem ARTEO- grupy z ponad 20-letnim stażem na rynku Polski i UE.

ARTEO to Generalny Wykonawca w zakresie prac budowlanych i remontowo-instalacyjnych dla sieciowego biznesu na terenie Polski i krajów ościennych. Posiada kilkanaście zespołów montażowo instalacyjnych oraz zatrudnia około 150 pracowników budowlanych różnych branż i ponad 20 project managerów.

Więcej informacji o grupie znajda Państwo tutaj:  http://arteo.pl/ 

ARTEO MED SERVICE jest spółką powołaną przez nas w celu świadczenia usług: montażowych, instalacyjnych, serwisowych a także „Project Management” dla producentów diagnostycznej aparatury medycznej. W/w usługi świadczymy dla dużych i znanych firm: PHILIPS HEALTH SYSTEMS, SKYTRONIC, VOLCANO

Właściciele firmy jak również nasi współpracownicy, posiadają wieloletnie doświadczenie w budowie i wyposażeniu obiektów medycznych, instalacjach i serwisie urządzeń diagnostycznych, zarządzaniu i usługami w opiece medycznej.

Sławomir Niewiadomski
CEO Arteo Med Service


Obecnie prezes zarządu w firmach Arteo Med Service i Biochemax Sp. z o.o., Członek Rady Nadzorczej w Grupie Unimax oraz Partner w firmie Arteo Design&Production.

Wcześniej m.in. członek zarządu w: Strabag Sp. zo.o., P.R.I Pol Aqua i Grupa 3J S.A.

Od lat pracuje w branży inwestycyjno-budowlanej, a także w firmach doradczych, dzięki czemu posiada niezwykle bogate doświadczenie w tym obszarze.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.